Розрахунок вартості будівництва будинку

Розрахунок вартості будівництва будинку – це досить не проста, як може здатися на перший погляд, завдання, але вельми важлива, при будівництві будь-якого будинку, так як будинок може бути виконаний з різних матеріалів і бути будь-якої складності.

Щоб здійснити розрахунок вартості потрібно вся необхідна інформація про використовувані матеріали, застосовуваної техніки, транспортних витратах, інструментах, а так само заробітної плати робітникам і будівельної компанії, яка здійснює будівництво. Залежно від ситуації, може бути доцільно, провести розрахунок вартості певного етапу будівництва, а не вдома в цілому. Це буває корисно, коли перший етап будівництва виконує одна будівельна фірма, а оздоблювальні роботи – інша.

Так само в розрахунок вартості будівництва будинку може включати в себе послуги погодження зведення будинку у різних державних інстанціях. Завдяки веденню розрахунку будівництва будинку, можна більш точно здійснювати зарплату працівникам будівельної компанії, тим самим усунути виникнення плутанини і непорозумінь. Наприклад, в першу чергу розраховується вартість коробки будинку, даху і так далі. Крім того, розрахунок вартості будівництва будинку дозволяє точно вести максимально точний облік того, як проводяться роботи, при цьому, не порушуючи обумовлених термінів будівництва.

Рекомендую вам друзі також сьогодні ознайомитися з статтею про:  Технічні характеристики, розміри і вага СІП панелей http://sippanel.ru/publ/sip_panel_info/tekhnicheskie_kharakteristiki_sip_panelej/1-1-0-11

У розрахунок вартості буде входити інформація не тільки про вартість проведених робіт, але і про терміни їх проведення. Так само будуть вказані матеріали та інструменти.

Розрахунок вартості будівництва може входити в загальну вартість спорудження будинку або мати додаткову ціну, це залежить від того, хто буде виконувати цю функцію. Це може бути будівельна компанія, яка виконує все будівництво або стороння організація, відмінна від тієї, що займається будівництвом або ремонтом. Перший варіант вважається більш доцільним, тому що розрахунок тієї компанії, яка виконувала все будівництво, завжди є більш точним і вірним. Так як стороння компанія може бути не в курсі всіх необхідних фактів, які є важливими при здійсненні розрахунку. Наприклад, заробітна плата праці архітекторів, робітників та інженерів.

Так само, можна самостійно здійснити розрахунок вартості будівництва будинку, скориставшись спеціальним будівельним калькулятором, для цього буде потрібно вся важлива інформація про споруджуваному будинку. І пам’ятаєте, що розрахунок буде включати в себе крім матеріалів і трудовитрат, навантаження і розвантаження, доставку матеріалу, а так само прибирання сміття. Речі, які на перший погляд відіграють у будівництві другорядну роль, проте займають чимало коштів і часу.

Але навіть після проведення розрахунку, ми отримуємо орієнтовну вартість, яка в підсумку може трохи відрізнятися.