Все про керамічну плитку

В даний час керамічна плитка дуже затребувана серед оздоблювальних матеріалів. Виробники не прогадали, залишивши однотонний, наганяючий тугу, тьмяний кахель у далекому минулому. Виробництво керамічної плитки можна сміливо назвати революційним проривом у виготовленні оздоблювальних матеріалів. Зараз будівельні гіпермаркети, магазини і ринки надають дійсно величезний вибір плитки: фактура, колір, розміри – все можна підібрати індивідуально. З такою різноманітністю матеріалу для обробки можна створити неповторний дизайн інтер’єру.
Вибираючи небудь, багато неодмінно звертають увагу на технічні характеристики, а ці показники часто і складають левову частку вартості товару. Говорити, що те ж саме торкається і керамічну плитку, буде неправильно. Рядовий покупець, проходячи повз плитки, розглядає дизайн, а не питає технічні характеристики. Існує поняття «керамічна мода», але як вибрати серед маси матеріалів ту плитку, яка додасть інтер’єру стилю на довгі роки?
Люди, вперше мають справу з плиткою, не знають ще усіх тонкощів і в першу чергу вибирають колір обробки. Звичайно, оттеночний діапазон ви повинні прикинути на око заздалегідь, але спочатку визначитеся з форматом і розміром плитки. Можна викласти стіни горизонтальній плиткою, а можна і вертикальної, все залишиться як і раніше, але візуально пропорції кімнати виглядатимуть по-іншому. Кілька років тому був популярний квадратний розмір 15×15 см, а зараз переваги громадян на стороні прямокутних форм – 10×30, 20×30, 25×35, 25×50 і 30×60 см.
Наприклад, вертикальне положення ліній сприймається людиною як певний рух, асоціюється з його положенням стоячи. Цікаво пограти з таким витягнутої видом плитки теж можна, її розміри 20×70 і 20×80 см. На замітку всім рекомендую також ознайомитися з статтею чем приклеить отвалившуюся керамическую плитку, яка буде корисна для всіх!
При горизонтальному укладанні часто використовують формат плитки 10×30 см. Оздоблення такою плиткою – справжній порятунок для маленьких приміщень, адже вона дозволяє візуально збільшити межі кімнати.


Тільки коли питання про формат керамічної плитки вирішене, час переходити до бажаної забарвленні. Бежевий колір в обробці – буденний, стандартний варіант, але невже ви не хочете виділитися і зробити все якось по-особливому? Не бійтеся ризикувати, вибираючи істинно насичені кольори: якщо ванна кімната у вас значних розмірів, зробіть її оливковою, бордовою, яскраво-бурякової або виберіть сливовий відтінок. Ці кольори сміливі, вони уособлюють любов до затишку і комфорту, їх ще використовували в інтер’єрах епохи Відродження. Якщо ви неможете визначитися з стилем плитки тоді вам слід звернути увагу на плитку в стилі бейкер стрит по самих доступних цінах!
Унікальні особливості матеріалу
Неймовірний попит, завдяки ідеальному поєднанню технічних показників і необмежених декоративних можливостей.
Залізобетон програє керамічній плитці по міцності в десятки разів!
Не піддається деформацій навіть при найвищих навантаженнях.
Вогнестійкість, вогнетривкість матеріалу (така обробка підійде для саун, лазень, камінів).
Екологічно чистий матеріал (не виділятиме ніяких токсинів, нагріваючись).
Відсутність реакції на всі хімічні речовини (крім впливу фтористо-водневої кислоти).
Гігієнічність – легкий догляд за матеріалом, жодних шансів для мікроорганізмів.
Вологостійкість.
Не збирає електростатичний заряд на поверхні.
Не боїться прямого впливу сонячних променів.