Контроль за установкою пластикових вікон

control_montage

Які б не були хороші вікна, і яким би не був відповідальним виробник, на довговічність сучасних віконних конструкцій істотно впливає якість установки. Вибір хороших вікон ПВХ, тому, доцільно здійснювати комплексно. Хороші вікна – це хороші комплектуючі, хороший виробник, хороший установник.

ЯКА УСТАНОВКА ЯКІСНА?
Запорукою якості установки є кваліфіковані монтажники і використання сучасних матеріалів та інструментів. У тому випадку, якщо ви замовляєте ПВХ вікна не у компанії-виробника, особливо уважно слід поставитися до гарантійних зобов’язань компанії та її авторитету, в іншому випадку клопоту не уникнути.

Якщо ж рами встановлює безпосередньо виробник віконних блоків (одна юридична особа), то в такому випадку ви більшою мірою защішени. Виробник дає свою гарантію, справить установка і надалі буде проводити сервісне обслуговування, оскільки фірма, поряд з гарантією на кріплення дає гарантію на самі вироби, що позбавляє від необхідності розбиратися в тому, хто відповідає за дефект в разі його виникнення.

Незважаючи на те, що у кожного виду профілю є своя особливість монтажу, монтажні роботи включають в себе такі основні етапи:

Обмір віконних прорізів;
Підготовчий етап установки;
Підготовка нових рам до монтажу;
Демонтаж старих віконних блоків;
Підготовка віконного отвору до установки;
Монтаж нових конструкцій;
Завершальні роботи;
Здача-приймання робіт.
Обміри віконних прорізів
Часто першим представником запірної підприємства (до укладення договору), з яким стикається замовник є заміряє. Він не тільки повинен виміряти висоту і ширину віконного отвору, йому треба також врахувати з якого матеріалу зроблені в квартирі стіни і що знаходиться у них всередині, кривизну отворів і те, на якому поверсі будуть проводитися роботи. Обмір – перший етап до конструювання і установці. Постарайтеся бути під час обміру будинку (на об’єкті). Задайте проектувальнику всі питання, які Вас цікавлять. Вислухайте всі його поради. Обговоріть з ним особливості комплектації, кольору і оснащення замовляються віконних блоків. Після візиту зморщок, не слід порушувати прорізи із зовнішнього боку до приїзду монтажної бригади. Видаливши, наприклад, стару штукатурку, Ви можете істотно змінити габарити отвору.

Сьогодні хотів би порадити найкращих спеціалістів в цій справі,які виробляють якісні вікна  вже з 1998 року це фірма “Окна Евростиль” эта ссылка веде на їх сайт на якому в дізнаєтеся море корисної інформації стосовно всіх питань про вікна, також ви можете отримати контактну інформації для того,що б в телефоному режимі отримати відповіді на ваші питання!

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ВІКОН
У цей період необхідно підготувати квартиру до проведення монтажних робіт. Звичайно установка віконних блоків краще спланувати на час загального ремонту квартири, але якщо такої можливості немає слід подбає про робоче місце для монтажників:

Звільнити прохід до вікон;
Застелити підлогу папером або плівкою;
Ретельно укрити меблі і т.

д.
Підготовка нових рам до монтажу. До демонтажу старих віконних конструкцій, професійні установники справлять всю необхідну підготовчу роботу:

оглянуть місце установки;
вироблять контрольний замір прорізів і виготовлених віконних конструкцій;
підготують інструмент і необхідні пристосування до роботи;
підготують нові вікна та двері до встановлення.
Демонтаж старих віконних конструкцій. Якщо Ви вже запланували використовувати старі рами, а положення вимагає їх розпилювання, необхідно прийняти рішення – що залишити цілим: старі рами або отвір.

Демонтаж – це самий запорошений етап роботи. Шматки дерева, штукатурки і дрібна вапняна бруд неодмінно з’являться при видаленні старих віконних конструкцій; треба бути готовим до того, що можуть постраждати шпалери, отже при демонтажі вони повинні бути надрізані фахівцями підприємства (монтажної бригади ).

Все сміття – демонтовані старі вікна та двері, підвіконня, відливи, або їх частини і фрагменти, а також будівельне сміття, що утворився при демонтажі і монтажі віконних блоків, старі решітки утилізуються в спеціальний контейнер для будівельного сміття, а не в баки для побутових відходів. Контейнер для будівельного сміття, в Москві, обійдеться вам в середньому в 3500-6000 руб. (інформація на 2012 рік).

Підготовка віконного отвору до монтажу. Кріплення рами призвести неможливо без підготовки звільненого віконного отвору. Він повинен бути вирівняний і очищений від пилу та сміття. Монтажна піна, якої буде проводитися герметизація примикань рами до стіни, не прилипне до запиленої поверхні. Рекомендується змочувати, а ще краще, обробляти бетонне покриття спеціалтним складом – грунтовкою.

Монтаж нових конструкцій. Установка включає в себе наступні роботи:

кріплення рами (без стулок і склопакетів ) в отвір на опорні й розпірні підкладки;
виставлення рами за рівнем і схилу в трьох площинах;
установка гідроізоляційних і пароізоляційних стрічок, що захищають монтажний шов від руйнування;
кріплення конструкції до отвору за допомогою спеціальних кріпильних елементів (будівельних шурупів, анкерних болтів або анкерних пластин);
герметизація стику між вікном і стіною за допомогою поліуретанової монтажної піни.
Завершальні роботи. На заключному рівні:

закривають стики і (якщо це передбачено умовами договору ) встановлюють укоси;
встановлюють підвіконня;
регулюють фурнітуру;
видаляють з профілів захисну плівку.