Лікують алкоголізм і наркоманію

У Москві, на вул. Таежная д. 1, розташований сучасний спеціалізований медичний центр з допомоги залежним від алкоголю та наркотиків – наркологічна клініка Возрождение .

Наркологічна клініка Возрождение проводить професійне і ліцензоване лікування алкоголізму в стаціонарі. Спектр методів представлений повністю, це і внутрішньовенні краплинні вливання ( дезінтоксикаційні, метаболічні та психофармакотерапевтические препарати підбираються індивідуально), і сучасні, але зарекомендували себе методи, такі як внутрішньовенне лазерне та ультрафіолетове опромінення крові, плазмаферез, ультрашвидкі опийная детоксикація та інші. Рекомендую ознайомитися з статтею реабилитация наркозависимых.

За цим телефоном 8 (495) 649-00-02, при наркологічній клініці Возрождение рабоатет цілодобово безкоштовна консультація нарколога.

Пам’ятайте, що наркоманія і алкоголізм це хвороби, і лікують їх люди з медичною освітою, як в наркологічній клініці Відродження! Не піддавайтеся на обіцянки шарлатанів і політичних авантюристів, які на хвороби, вас і ваших близьких, роблять собі брудний ПР!