Все про орні ворота

Untitled-3Орні ворота є найпоширенішим видом воріт не тільки в Україні, а й у світі. Простота конструкції не вимагає додаткових будівельних робіт. Можуть відкриватися або всередину території, або назовні ( за бажанням замовника). Ідеально підходять для вузьких ділянок, де немає місця для відкату воріт вздовж паркану. Проте, не можна забувати про простір, яке розсувні ворота займають при відкритті, що особливо позначається взимку.

Рекомендую вам також відвідати сторінку Распашные ворота де знайдете багато корисної інформації стосовно цього питання і дізнатися ціни на ворота.

Ми пропонуємо величезний вибір типів орних воріт починаючи від звичайних зварних і закінчуючи ексклюзивними кованими воротами ручної роботи. Наші майстри виготовлять ворота, виходячи з Ваших побажань, підберуть обшивку полотна воріт під дизайн Вашого будинку.

переваги

Орні ворота – найкраще рішення для вузьких ділянок, де немає місця для відкату воріт вздовж паркану;
Мають відносно низькою вартістю;
Безшумні при відкриванні та закриванні;
Прості в експлуатації;
Прості в обслуговуванні та ремонті.

Конструкція і матеріали

Конструкція орних воріт складається з двох стулок (що складаються з металевої рами ) і чотирьох петель на шарнірах. Завдяки петель на шарнірах стулки воріт приводяться в рух і рухаються з легкістю і плавністю.

У базовому варіанті розсувні ворота відкриваються і закриваються вручну, але за бажанням замовника, можна встановити електропривод. У такому варіанті ворота будуть відкриватися за допомогою дистанційного пульта одним натисканням на кнопку. Для безпеки встановлюються фотоелементи, які зупиняють механізм в разі виявлення рухомих об’єктів.
розсувні ворота

Вільний простір усередині території або за нею (дивлячись в яку сторону вони будуть відкриватися ) повинна бути не менше ширини однієї стулки ( половини ширини воріт). Тому, перед тим, як замовити розсувні ворота, потрібно прорахувати можливість їх установки з урахуванням місця для відкривання стулки.