Сервіс безкоштовних оголошень

Зазвичай щоб щось купити або продати багато людей починають обдзвонювати своїх знайомих. І часто розчаровуються, з’ясовуючи, що тим нічого не потрібно. Проте, проблему можна вирішити досить просто. Варто тільки подати оголошення в засоби масової інформації. Але часто послуги, пропоновані ними, підлягають оплаті. Але існує ще один вихід : з появою всесвітньої павутини все більш затребуваними стають дошки оголошень, на яких безкоштовно можна розмістити практично будь-яку інформацію. Але у більшості таких сайтів є істотний недолік: деякі з них працюють на багато регіонів, тому інформацію для своєї місцевості знайти буває досить важко. Тому все популярнішими стають регіональні дошки оголошень. Адже більшість покупок швидко можна здійснити тільки в своєму регіоні. Саме тому була створена дошка оголошень Дорус.ру. На ній можна розміщувати безкоштовні оголошення тим, хто живе в Оренбурзі і Оренбурзької області.


Всі оголошення на дошці можна розміщувати у відповідних розділах, наприклад, інформацію про те, хто купує або продає земельные участки.
Всього дошка оголошень складається з 20 розділів, де можна запропонувати і купити різні товари і послуги. А найпопулярніші оголошення розміщуються на головній сторінці. Інтерфейс сайту досить зручний і інтуїтивно зрозумілий. Причому оголошення можуть бути об’ємом від 30 до 1500 знаків. Тому економити місце на дошці просто немає змила. Крім цього до оголошень можна додати зображення і фотографії різних товарів. Також разом з ними можна розмістити свої координати. Для тих, у кого виникли труднощі з розміщенням оголошення, завжди можуть прочитати спеціальне керівництво, в якому даються відповіді на основні питання.