Які бувають шторки для ванни

Зовсім не будь-яка ванна кімната дуже простора, для того, щоб помістити туди і душову кабіну, і ванну одночасно, проте це не означає, що доведеться відмовлятися від задоволення приймати улюблений душ. Своє бажання про душовій кабінці зараз можна просто здійснити особливо без будь-яких істотних переробок і витрат. І для цього необхідно всього лише потурбуватися про вибір одного аксесуара – шторки для ванної. Душові шторки запобігають небажане попадання води на підлогу у ванній кімнаті надійним чином, при цьому дозволяють господареві спокійно приймати душ і не боятися нежданих калюж на підлозі.

Зрозуміло, що можна обійтися звичайними і вже звичними всім фіранками з вінілу або поліетилену, але їх якість набагато нижче: адже вони затримують бризки води не зовсім надійно, сильно брудняться і зношуються досить швидко.

Дорогі друзі,якщо ви шукаєте де краще придбати шторку в інтернеті тоді вам слід відвідати інтернет сторінку Шторка для ванны де знайдете широкий вибір по доступним цінам!
Тому, ми вважаємо, що більш довговічним, надійним і естетичним варіантом буде покупка спеціальної жорсткої шторки у вашу ванну кімнату. Відзначимо, що зараз на вітчизняному ринку представлений величезний вибір шторок різних моделей, виготовлених з різних матеріалів, що мають неповторні забарвлення. Тому вибір зможе зробити будь-який, навіть самий делікатне покупець.

Зовні жорсткі шторки для ванн дуже схожі на огорожі душових кабін. А по конструкції стулок шторки бувають різними: безкаркасними, каркасними або взагалі комбінованими. А вже за способом відкривання – розсувними ( на напрямних ) або складними ( на шарнірах або на петлях.

Отже, зараз розберемося, що є що!

Каркасні шторки можуть представляти собою кілька або всього одну алюмінієву раму, в яку вставлено полікарбонатне або зовсім звичайне скло, товщина якого близько 4 мм.

У свою чергу безкаркасні шторки влаштовані набагато простіше. Вони виготовлені зі спеціальних полотен загартованого міцного скла, товщина якого дорівнює 6-8 мм. Як правило, більш товсте скло вже йде на виготовлення несучих стаціонарних деталей, а більш тонке – на виробництво рухливих легких стулок. Безкаркасні моделі також відрізняються наочної невагомістю і легкістю конструкції і мають досить високу вартість – до $ 1000.

Трохи інформації про стулках. Їх число визначає ту чи іншу ступінь захисту від бризок, яку ви хочете забезпечити під час прийому душу. І тут все залежить тільки від Вас. Наприклад, в одному випадку достатньо всього лише одного великого полотна, в іншому випадку – кілька малих, а в третьому вже може знадобитися і зовсім повноцінний аналог душової кабіни. Що ж тут говорити? Загалом, кількість стулок може досягати навіть п’яти одночасно. І це не багато і не мало. Кожна людина – сам собі господар. І вирішує тільки він.

Якщо ви любите включати душ на повну потужність і вважаєте за краще не піклуватися про те, куди потраплять струмки води, радимо подумати про організацію замкнутої конструкції. Варіантів її зведення декілька.

Вибір залежить тільки від розташування душовою арматури і, звичайно ж, від планування вашої ванної кімнати.

Душові шторки встановлюють на ванну з будь-якого матеріалу і абсолютно будь-якої конфігурації. Наприклад, якщо у вас вдома стоїть акрилова ванна досить- складного обриси, тоді ми радимо вибрати Вам шторки саме з алюмінієвим каркасом. Чому ? Відповідаємо! Алюміній досить пластичний матеріал, що дозволить повторити всі вигини Вашої ванни. Додамо, що в спеціалізованих магазинах, Ви можете знайти спеціальні шторки, які не потребують монтуванні по всьому периметру Вашої ванни. А встановлюються вони тільки в тій зоні, де душова стійка розташована і зовні схожі вони на звичайну ширму. Але при виборі таких шторок Вам варто бути все-таки акуратним і уважним. Адже замкнута модель більш краща, і ви вже можете зовсім не піклуватися про попадання на підлогу розлітаються бризок води, маючи при цьому одночасно з ванною абсолютно повноцінну душову кабіну.

З чого ж в основному робляться душові шторки для ванн ? А виготовляються вони з пластику або скла.

Шторки з пластику – це більш економний варіант в порівнянні зі скляними шторками. Проте з часом вони починають мутнеть, на їх поверхні залишаються розводи. І щоб дефекти ці були не так сильно помітні, краще купувати шторки з малюнком, з кольорового або матового пластика. Необхідно відзначити, що такі шторки досить крихкі, і при необережному поводженні вони можуть тріснути, також не варто використовувати абразивні чистячі речовини для догляду за ними.

У свою чергу шторки зі скла є досить дорогим задоволенням, але їх вартість повністю виправдовує їх високу якість. Звичайно ж, вони абсолютно безпечні і довговічні, щоб їх розбити, необхідно докласти чимало зусиль і не кожен на це здатний. Але якщо це сталося все ж, тоді осколки будуть мати круглу форму і не зможуть порізати свого господаря. Важливо, що від крапель води на склі не залишається розлучення і сліди, воно не мутніє, що не покривається з часом тріщинами і легко миється. Скло може бути абсолютно різними: прозорими, матовими, з оригінальними малюнками, тонованими, шорсткими, кольоровими.

Також існують душові шторки, які мають спеціальне покриття, що відштовхує краплі води і бруд, при цьому збільшуючи термін служби. І покриття це називається антіплаговим.

Ось тепер Ви дізналися, які ж все-таки бувають ці шторки для ванної! І тепер залишається тільки прислухатися до своєї думки і вибрати необхідну Вам шторку! Вдалого прийняття рішення!