Розробка дизайну для санвузла

AU7iarMcL0c ejoAejqSrds
Почнемо ми з розробки планувального рішення. Потім подумаємо над тим, яким обладнанням оснастимо його. Потім визначимо відповідний стиль і зробимо вибір між інтимним і парадним колірним рішенням. Зрештою, чому б нам не перетворити нудну кімнату в справжній куточок раю ? Адже вона призначена не тільки для виконання якихось функцій, тому нехай стане і місцем відпочинку. Все це, звичайно, привабливі ідеї, але потрібно грамотно розпланувати і зонувати приміщення. Є такий варіант: встановити стінки – перегородки, щоб вийшли окремі зони. Це не повернення до старого вигляду санвузла, так як прозорі стінки – різної висоти, вони не досягають стелі, мають наскрізні або глухі ніші.

ymUM6iXNBEI

 

На замітку любителей класичного стилю, рекомендую вам відвідати сторінку туалет в скандинавском стиле де знайдете багато цікавих рішень.

А можна зробити інакше : спорудити одну перегородку, на неї закріпити умивальник – з одного боку, унітаз – з іншого. Буває, що в маленькому суміщеному санвузлі багато місця відведено масивної ванні. Тоді цілком можна встановити компактну душову кабіну, одна стінка якої буде відокремлювати зону для вмивання. Існує дуже цікавий варіант віртуального зонування суміщеного санвузла, коли роль умовних перегородок виконують вітрини з підсвічуванням і полицями, високі рослини, колони, повиті плющем або мобільна білизняна тумба.

На остаток хотів порадити сайт http://hauz.by/ який подає хороші ідеї дизайну для вашої оселі!