Експерт недержавної експертизи

В даний час відбуваються досить серйозні зміни, пов’язані з оновленням нормативної правової бази в будівельній галузі – в проектуванні, інженерних вишукуваннях, в будівництві. Однією з ключових проблем будівельної діяльності – запровадження інституту недержавної експертизи проектної документації та результатів інженерних вишукувань, як рівноправного суб’єкта поряд з організаціями, що здійснюють державну експертизу.

Існуюча до недавнього часу непроста система взаємовідносин між організаціями держекспертизи, з одного боку, проектувальниками і замовниками з іншого, зазнала значних змін.

Відходить у минуле монополія органів державної експертизи, через яку останнім часом намітилася тенденція до посилення бюрократичної складової в процедурі експертизи, до часто необгрунтованого диктату експерта при прийнятті ним рішень з оцінки представлених на експертизу проектних рішень.

Найкраща компанія яка пропоную якісні послуги эксперт негосударственной экспертизы проектной документации за самими короткими термінами і низькими цінами!

Монополія державної експертизи обмежувала можливості вдосконалення цієї системи, яке можливе тільки в умовах ринку і конкуренції.

Формально минув рік з моменту початку дії закону про недержавної експертизі. Фактично перші акредитовані організації приступили до роботи тільки з червня 2013 року.

Це було пов’язано з тим, що ряд нормативних правових актів Уряду РФ, що встановлюють єдиний порядок атестації експертів, акредитації юридичних осіб при проведенні недержавної експертизи, порядок проведення недержавної та державної експертиз були прийняті буквально до моменту початку встановленого законом терміну, тобто напередодні 1 квітня 2012 року.

У результаті експертне співтовариство виявилося не готове до того, щоб приступити до роботи в області недержавної експертизи з зазначеного терміну, так як у складі недержавних експертних організацій не виявилося достатньої для акредитації атестованих експертів.

Крім того, при проведенні перших атестаційних сесій з’ясувалося, що в переважній більшості професійне співтовариство експертів виявилося непідготовленим до процедури перевірки знань при атестації через слабку підготовку в області законодавства про технічне регулювання і про містобудівну діяльність.

В результаті за перші три -чотири місяці проведення атестацій відсоток успішно здавали іспити складав приблизно 10-15% і до вересня 2012 року отримали або відновили акредитацію і змогли почати функціонувати в області недержавної експертизи близько 50 організацій, 30 з яких представляли організації державної експертизи.

В умовах обмеженого кола акредитованих організацій недержавної експертизи відбулося підвищення попиту і, відповідно, злетіли ціни на послугу з підготовки експертних висновків.