Широкоформатний друк

Широкоформатним друком називають процес нанесення на різні типи носіїв повнокольорових зображень великого формату. При цьому повнокольоровий широкоформатний друк на папері – це лише один з можливих варіантів. Сьогодні для неї інтенсивно використовуються неполіграфіческіе носії, такі як банерна ПВХ тканина, вінілова самоклеюча плівка, будівельна сітка і багато інших. А високий дозвіл сучасного обладнання для друку робить простим навіть таке завдання, як друк фотографій! Доречі вам буде корисно відвідати сайт який пропонує печать на бэклите за короткі терміни виконання!

Широкоформатний друк на банерах стала основою для активного розвитку зовнішньої реклами в нашій країні. Сучасні технології та обладнання дозволяють за короткий термін наносити яскраві і красиві зображення фотографічної чіткості.
Повнокольоровий широкоформатний друк банерів на спеціальній тканини сьогодні активно використовується в рекламних цілях. Яскраві банери завжди привертають до себе увагу, що дозволяє донести необхідну інформацію до максимальної аудиторії. У зв’язку з цим широкоформатний друк на тканині та інших носіях набула поширення для створення об’єктів як зовнішньої, так і інтер’єрної реклами.
В даний час широкоформатний друк  на папері або банерній тканині є однією з основних технологій в зовнішній рекламі, яка дає можливості виготовлення більшості застосовуваних рекламних об’єктів. З її допомогою можна отримувати білборди, постери, штендери, планшети, афіші, великі вказівники та мобільні рекламні стенди, а також багато інших видів рекламної продукції.

Доречі хотів би вам порадити хорошу фірму,яка замається такими питаннями зокрема изготовление интерьерной рекламы, яку пропонують по самій доступні ціні, більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті фірми «БВКПринт».

Широкоформатний друк на банері
Одним з найбільш поширених носіїв для широкоформатного друку в Києві, використовуваної для створення зовнішньої реклами, є армована банерна ПВХ тканину. Широкоформатний друк на банері використовується для виготовлення найрізноманітніших об’єктів зовнішньої реклами. Друк на банері, як правило, застосовується для створення найбільш білбордів, великих рекламних плакатів розміром 6х3 метра, які вважаються найбільш ефектним і популярним з різноманітних видів зовнішньої реклами.


Популярність, широкоформатного друку на банері для зовнішньої реклами, пояснюється властивостями банерній тканині. Цей матеріал виготовляється з полівінілхлориду з використанням спеціальних пластифікаторів. Для забезпечення необхідної міцності полівінілхлоридна маса наноситься на спеціальну армуючої сітки з поліестеру. Завдяки особливостям матеріалу носія, така печатка відрізняється високими декоративними якостями і гарантує високий ефект рекламної кампанії. Сучасні технології забезпечують нанесення зображення, що володіє високою стійкістю до дії більшості факторів, які проявляються в міських умовах. Крім цього, банерна тканина має високу міцність і стійкістю до вітрових навантажень. Термін експлуатації у вуличних умовах рекламних об’єктів, виготовлених методом широкоформатного друку на банері, може становити до 3 років. Саме тому цей вид друку з успіхом застосовується в галузі зовнішньої реклами.
Широкоформатний друк на банері здійснюється нашою компанією на всіх типах банерній тканині із забезпеченням високої якості рекламних зображень.

На остаток раджу вам ознайомитися з всією продкуцією яку пропоную “БВК принт” http://www.bvkprint.ru/produkciya.html.