Як стелити і класти ламінат

Як стелити і класти ламінатЛамінат кладеться на абсолютно рівну поверхню. Для того, щоб його розміри не змінилися після укладання через інший вологості або температури, ламінату потрібно дати полежати дві доби в приміщенні, в якому його будуть стелити. Ламинат не стелиться у ванній, туалеті або кухні, і в інших приміщеннях, де є висока вологість.

Бетон, камінь, плитку спочатку покривають водонепроникною плівкою, зазвичай поліетиленової. Під ламінат укладається звукоїзолірующая синтетична підкладка. Це підлогове покриття укладають перпендикулярно променям світла. Інакше шви між плитами будуть добре видні.
Далі приступають до укладання першого ряду. У плит Бесклеевой видів ламінату відрізають замковий шов з прилеглою до стіни сторони. Ламінат може змінювати розміри з температурою, тому його стелять на відстані 15 мм від стіни. Щоб перший ряд не змістився при монтажі, у зазор між ним і стіною ставляться розпірні клини.

Плитки ламінату стеляться на половину дошки на подобу цегляний кладки. Наступний ряд, якщо він без замкового шва, змащується клеєм з того боку, якої буде прилягати до першого і кладеться на підлогу. До підлоги ламинат не приклеюється і не прибивається.

Стукати молотком по ламінату небажано. Він легко може тріснути. Якщо це Бесклеевой ламінат, то наступна плита акуратно вставляється в замковий шов попередньої під кутом не більше 25 градусів. Для укладання останнього ряду знадобиться струбцина.

Після цього переходять до монтажу плінтуса. Він зробить невидимим зазор між ламінатом і стіною.
Дрібні пошкодження на ламинате закриваються шпаклівкою для ламінату, яку підбирають під його колір. Поламану мостину можна замінити тільки розбираючи ламінат від останнього ряду. Щоб уберегти покриття від пошкоджень, під важкі предмети на підлогу слід підкладати шматочки повсті.

https://blogun.ru/cambiumbgihegg.html