Канати річковій частині

Забезпечення економічності викликано рядом причин, з яких найважливіші: 1) значна глибина річки в місці переходу (до 21 м), глибина закладання опор понад 25 м від дна річки, висота судноплавного габариту 15 м, внаслідок чого 4 опори в головному руслі за прийнятим проектом виявилися економічніше 6 опор в інших варіантах, 2) обмежена ширина моста 24,3 м при ширині проїжджої частини 18,29 м чотирисмугового руху; 3) сприятливі кон’юнктурні умови для використання залізобетону через розташування в районі будівництва мінеральних матеріалів та цементу.

В результаті конкурсного проектування для моста Флі через р.. Рейн в Дюссельдорфі (ФРН) прийнято проект металевого байтовими мосту. При більш уважному розгляді найбільш економічним виявився залізобетонний вантовий міст з балкою жорсткості з легкого бетону. Конструкція цього залізобетонного моста з головним прольотом 368 м і бічними прольотами ГЗ X 60 = 780 м певною мірою повторює конструкцію залізобетонного моста через р.. Майн в Хехс-ті з застосуванням арматурних елементів системи Дівідаг з арматурних стержнів діаметром 16 мм із сталі.

Дорогі друзі всі ми стикалися з фінансовими питаннями, хотів би вам порадити сайт,який пропонує налоговый аудит ндс в найкоротші терміни!

Канати річковій частині мають перетин з восьми стрижнів діаметром по 16 мм; вони укладені в трубчасті металеві оболонки з товщиною стінок 12,5 мм, з заповненням внутрішнього простору цементним розчином. Перед ін’єктуванням кабелів анкеровку окремих стрижнів можна регулювати для додання необхідного преднапряжения, як і в конструкції моста через р.. Майн.
Є 2 види анкерних закріплень вант – кінцеві і проміжні, причому кінцеві сприймають постійні навантаження, а проміжні тимчасові динамічні навантаження.